Hakkımızda

Şentürk Sigorta Limited Şirketi olarak sigortacılık alanında en iyi hizmeti sunmaktayız. Kurulduğu 1972 yılından bu yana, müşterilerimize üstün hizmet sunduk ve hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olduk. Deneyimimiz ve mükemmelliğe olan bağlılığımız bize bölgemizdeki “en iyi sigorta acentesi olma” olarak ün kazandırmıştır.

Sigortacılıkta 50. yıl

Değerlerimiz

Liderliğimiz : Şentürk Sigorta Limited Şirketi’nden bir liderden beklediğiniz kalite ve hizmeti alırsınız. Şirketimiz müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına ve gelişen pazarına göre yeni fırsatlar yaratıldıkça daima gelişmektedir. Şentürk Sigorta Limited Şirketi ile birlikte çalışarak sektördeki en son hizmet, teknoloji ve gelişmelerin keyfini çıkaracağınızdan emin olabilirsiniz.

Müşteri ilişkileri : Şentürk Sigorta Limited Şirketi ‘nde en yüksek önceliğimiz memnun müşterilerdir. Bizim için önemlisiniz ve işiniz için ekstra yol kat etmemizi bekleyebilirsiniz. Üstün müşteri hizmeti , Şentürk Sigorta Limited Şirketi’nin özelliğidir. Size hizmet etmekten gurur duyuyoruz ve işinizi kazanmak için çok çalışıyoruz.

Daha önceki web sitemiz : http://www.senturk.com

Kişisel Verilerinizin Korunması Kanunu Gizlilik ve Kullanım şartları

Adres

Kıbrıs Şehitleri Caddesi No:3, Malikbey Çarşısı Kat:1, 26010, Eskişehir / Türkiye

Telefon

+ 90 (222) 231 1151 (pbx)

Faks

+ 90 (222) 230 8603 (pbx)

WhatsApp

+ 90 (553) 182 7535

© Copyright 1995-2025 "Şentürk™ Sigorta Aracılığı Hizmetleri Limited Şirketi" ™